| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SV MINI-PLS SPECIAL COLLECTION |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Syna
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7407 1000 00 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Nominali srovė In | 250 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177140547 |
| Pakavimo lygis 2 | 4028177140547 |
| Pakavimo lygis 3 | 4028177140547 |
| Plotis | 0 mm |
| Modelis | Kita |
| Aukštis | 0 mm |
| Lankstus | No |
| Ilgis | 700 mm |