| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SV FRAME CONNECTION PIECE FOR MINI-TS |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7907 0000 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Montavimo bėgis |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177543201 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Medžiaga | Kita |