| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Suspension fixing AMJK1 Suspension Hook Kit |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 65 mm |
| Aukštis | 60 mm |
| Priedo tipas | Atraminis kronšteinas |
| Ilgis | 40 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 6438100407223, 6438100407223 |
| Pakavimo lygis 2 | 6438100407223 |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
Monix IP23 is efficient and versatile luminaire serie for dry and humid premises. The multipurpose luminaire range fits excellent for general lighting supermarkets, warehouses and various industrial applications.