| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SURFCE MOUNT THERMOSTAT |
| Prekės ženklas | FINDER |
| Kategorijos |
Kambario termostatas
|
| Suderintos sistemos kodas | 9032 1080 00 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 79.6 mm |
| Modelis | Įjungta/išjungta |
| Aukštis | 79.6 mm |
| Gylis | 44 mm |
| Jungtis | 2 laidų |
| Su ekranu | Yes |
| Elektros tiekimo tipas | Nėra |
| Kontakto tipas | Perjungiamas kontaktas (NO/NC) |
| Veikimas | Mygtukas |
| Apsaugotas nuo sprogimo | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Jutiklio tipas | Kita |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Didžiausioji kontaktų įtampa | 250 V |
| Su imtuvu | No |
| Valdymo charakteristika | Kita |
| Su šilto vandens grandine | No |
| Šilumos išvesčių skaičius | 1 |
| Aušintuvo išvesčių skaičius | 1 |
| Su garso indikatorium | No |
| Įskaitoma temperatūra | Yes |
| Šildymas | Yes |
| Didžiausia kontakto apkrova | 5 A |
| Išorinis laikiklis | No |
| Reguliuojamas diferencialas | Yes |
| Tinka aušinimui | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823266527 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012823235585 |