| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Surface-mtd housing 3gang, S.1, al. matt |
| Prekės ženklas | Berker |
| Kategorijos |
Rėmeliai (siuviniai ir lizdai)
Montavimo dėžutės ir korpusai |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000080 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Korpuso pagrindas |
| Spalva | Aliuminis |
| Be halogeno | Yes |
| Vienetų skaičius | 3 |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakuotas |
| Su kabelio įeiga | Yes |
| Medžiagos kokybė | Termoplastikas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Su įskaičiuotu gaubto rėmu | No |
| RAL numeris (gretimas) | 9006 |
| Permatomas | No |
| Paviršiaus tipas | Kilimėlis |
| Su priveržimo jungties įeiga | No |
| Su kanalo įeiga | Yes |
| Įrenginio plotis | 225 mm |
| Įrenginio aukštis | 83 mm |
| Įrenginio gylis | 42 mm |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 0 |
| Tinka modulinio buitinio įrenginio jungiklio programai | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4011334360506 |