| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Surface-mounted housing flat surface-mounted, Integro Flow, anthracite |
| Prekės ženklas | Berker |
| Kategorijos |
Rėmeliai (siuviniai ir lizdai)
Montavimo dėžutės ir korpusai |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000080 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Ant paviršiaus montuojamas korpusas |
| Spalva | Antracitas |
| Be halogeno | Yes |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Su kabelio įeiga | Yes |
| Medžiagos kokybė | Termoplastikas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Su įskaičiuotu gaubto rėmu | No |
| Montavimo kryptis | Horizontalus ir vertikalus |
| RAL numeris (gretimas) | 7021 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Permatomas | No |
| Paviršiaus tipas | Blizgantis |
| Su priveržimo jungties įeiga | No |
| Su kanalo įeiga | Yes |
| Įrenginio plotis | 59.5 mm |
| Įrenginio aukštis | 59.5 mm |
| Įrenginio gylis | 16 mm |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 0 |
| Tinka modulinio buitinio įrenginio jungiklio programai | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4011334242260 |