| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Surface mount-Wand-docking station with charging function, black |
| Prekės ženklas | ELTAKO |
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 215 mm |
| Aukštis | 305 mm |
| Gylis | 22.5 mm |
| Tinka | Nuo 5 kartos Apple Lightning |
| Pakavimo lygis 1 | 4010312327067, 4010312327067 |
Surface mount wall docking station with charging function, Aluminium frame, black glass panel, with power supply 110-230V, mounting on conventional switch box