| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Surface mount-Wand-docking station with charging function, black |
| Prekės ženklas | ELTAKO |
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 175.4 mm |
| Aukštis | 274 mm |
| Gylis | 22 mm |
| Tinka | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4010312326718, 4010312326718 |
Surface mount wall docking station with charging function, Aluminium frame, black glass panel, with power supply 110-230V, mounting on conventional switch box