| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Surface mount docking station with charging function and control function, housing gold, glass cover white |
| Prekės ženklas | ELTAKO |
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Montavimo metodas | Kita |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 218 mm |
| Aukštis | 307 mm |
| Gylis | 35 mm |
| Tinka | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4010312327333, 4010312327333 |
Surface mount docking station with charging function, iPad locking and control function, housing gold, glass cover white, USB-C connection, including POE+ injector, Audio output, USB-A output, compatible with many tablets thanks to the sliding charging connector