| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SURFACE BULKHEAD EYELID 250 BK |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kategorijos |
Šviestuvų priedai
LEDVANCE išpardavimas |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 258 mm |
| Priedo tipas | Gaubtas |
| Diametras | 258 mm |
| Ilgis | 258 mm |
| Aukštis / gylis | 64 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Gaubto rūšis | Nėra |
| Perforuotasis tinklelis | No |
| Perforuotasis reflektorius | No |
| Šviesos skirstytuvas | Nėra |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075375505 |
| Pakavimo lygis 2 | 4058075375512 |
| Pakavimo lygis 3 | 4058075375505 |