| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Support profile holder new |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002625 |
| Priedo tipas | Tvirtinimo dalys/ rinkinys |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4015153160927 |
| Plotis | 28 mm |
| Aukštis | 41 mm |
| Gylis | 22 mm |