| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EV0042 Main Distribution Board |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Plotis | 68 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Gylis | 34 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8015646772916 |