| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Supply busbar - prong-type - 1P+N universal - max 18 devices connected - 1 row |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Šynų sistemos ir priedai
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Izoliuotas | Yes |
| Nominali nuolatinė srovė Iu | 63 A |
| Polių skaičius | 18 |
| Pakavimo lygis 1 | 3414970358738 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414970358745 |
| Pakavimo lygis 3 | 3245064049283 |
| Spalva | Kita |
| Fazių skaičius | 1 |
| Kryžminė sekcija | 16 mm² |
| Ilgis | 310 mm |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 18 |
| Elektrinės jungties tipas | Kita |
| Tinka įrenginiams su papildomu jungikliu | No |
| Tinka įrenginiams su N magistraline jungtimi | Yes |
| Tinka įvairiems įrenginiams | 18 |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue | 230 V |
| Dalies matmenys | 17.7 mm |