| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Supplementary N Bar 125A |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Šynų sistemos ir priedai
|
| ETIM | EC000275 |
| Nominali srovė | 125 A |
| Tinka vientisoms šerdims | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3250613803681, 3250613803681 |
| Pakavimo lygis 2 | 3250613803681 |
| Pakavimo lygis 3 | 3250613803681 |
| Aukštis | 35 mm |
| Saugus kontaktas | No |
| Tinka plonos gijos laidininkams | No |
| Naudingas su keleto gijų laidininkais | No |
| Tinka smulkių gijų laidininkams be kabelio galo movos | No |
| Tinka ypač plonos grandinės laidininkams | No |
| Tinka ypač plonos grandinės laidininkams be kabelio galo movos | No |