| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Sun@Home Circular Pendant Silver |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kategorijos |
Pakabinamos lempos
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Ilgis | 1210 mm |
| Aukštis / gylis | 1210 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Spalvos temperatūra | 2200-5000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 18.5 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 500 lm |
| Šviestuvo efektyvumas | 27 lm/W |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075762749 |
| Pakavimo lygis 2 | 4058075762756 |
| Pakavimo lygis 3 | 4058075762749 |
| Saugos klasė | II |
| Reflektorius | Nėra |
| Lempos laikiklis | Nėra |
| Jungties tipas | Kištuko gnybtas |
| Korpuso spalva | Sidabrinis |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Grotelių tipas | Kita |
| Diametras | 450 mm |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Atskirai kontroliuojama tiesioginė / netiesioginė proporcija | No |
| Tinka šviesos juostos konfigūracijai | No |
| Tinka avariniam apšvietimui | No |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas |
| Kabančio objekto ilgis nuo / iki | 1210 mm |
| Integruotas avarinis maitinimo tiekimas | No |
| Su lempa | Yes |
| Atsparumas liepsnai - „D“ | No |
| Tinka įvairioms lempoms | 0 |
| Įtrauktas valdymo prietaisas | Yes |
| Pakaba tiekiama kartu su produktu | Yes |
| Tinka monitoriaus darbo vietai | No |
| Nominali srovė | 130 mA |
| Nuolatinio šviesos srauto valdymas | No |
| Galimas IFTTT palaikymas | Yes |
| Instaliacijos tipas | Baigiamasis |
| Gyvavimo trukmė L70/B50 prie 25 °C | 30000 h |
| Kaitinimo bandymas pagal IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Nominalioji LED nuolatinė srovė | 130 mA |
| Reguliavimas 0-10 V | No |
| Blankus apšvietimas 1-10 V | No |
| Tamsos DALI | No |
| Tamsos DMX | No |
| Į prietaisą integruotas tamsos potenciometras | No |
| Sumažintas GPRS | No |
| Apšvietimo linijos jungiklis | No |
| Specifiškas tamsus gamintojas | No |
| Tamsos maitinimo įtampos moduliacija | No |
| Neryškus fazės nutrūkimas | No |
| Neryškus fazės dalijimas | No |
| Programuojamas silpnėjimas | No |
| Radijo dažnio reguliavimas | No |
| Reguliavimas sinusinei bangai sumažinti | No |
| Pritemdymo palytėjimas ir pritemdymas | No |
| Tamsos Zigbee | No |
| Reguliavimas su nuspaudžiamuoju mygtuku | No |
| Be neryškių funkcijų | No |
| DSI reguliavimas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Pritemdymas DALI-2 | No |
| Reguliuojama spalvų temperatūra | Ištisai skiriasi |
| Reguliuojamas šviesos srautas | Ištisai skiriasi |
| Reguliuojamas spindulio kampas | Ne |
| Keičiamas valdymo įtaisas | No |
Ceiling Lights with Human Centric Lighting Technology. Product features: Automated biorhythm feature. Innovative Fullspectrum SunLike LEDs with CRI95. SunLike LEDs with reduced Blue Light in LED Spectrum. Innovative luminaire coating-technology fighting household germs and odors. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa. Adjustable color temperature via Tunable White: 2,200…5,000 K. Dimmable. Product benefits: Adapts the light according to your Biorhythm: the right light at the right time. Enable increased concentration and efficiency. Improve overall activity level and daytime alertness. Improve sleeping rhythm and –intensity. Improve optic convenience. Enables an improved level of clean-air-safety by killing residential germs and bad odors. Homogenous light distribution. Easy and quick installation. Areas of application: Indoor applications. Kitchens, living rooms, children's rooms or home offices. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included. Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0).