| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SubstiTUBE ENTRY AC 9 W-STD W RU W/6500 K 600 mm |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G13 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 70-79 (2A klasė) |
| Diametras | 28 mm |
| Lempos efektyvumas | 83 lm/W |
| Lempos forma | Vamzdelis, dvigubas galas |
| Ilgis | 600 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220 V |
| Dangčio tipas | Apšerkšnijęs |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Lempos galia | 9 W |
| Šviesos srautas | 750 lm |
| Lempų žymėjimas | T8 |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Spindulio kampas | 180 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075710009 |
| Pakavimo lygis 2 | 4058075710016 |
| Spalva | Baltas |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Tinka elektroniniam balastui | No |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Aušinimas >5300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |
| Nominali srovė | 63 mA |
| Galimas IFTTT palaikymas | Yes |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG0 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 100000 |
| Vardinis šviesos srautas pagal IEC 62612 | 750 lm |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Tinka magnetiniam balastui | No |