SU204M-Z40 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 40 A image 1
SU204M-Z40 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 40 A image 2
MD99 image 3
MD01 image 4
SU204M-Z40 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 40 A image 5
SU204M-Z40 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 40 A image 6
SU204M-Z40 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 40 A thumbnail 1
SU204M-Z40 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 40 A thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
SU204M-Z40 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 40 A thumbnail 5
SU204M-Z40 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 40 A thumbnail 6
MCB SU200M 4P K40 10kA UL489
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779933728
MPN: 2CDS274337R0558
Pakuotė: 1
Dėžė: 18
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SU204M-Z40 Miniature Circuit Breaker - 4P - Z - 40 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Nustatyta įtampa 480 V
Išleidimo charakteristika Z
Modulinių tarpų skaičius plotyje 4
Polių skaičius (bendras) 4
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779933728
Pakavimo lygis 2 4016779941327, 4016779933728
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 0-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 3
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 4
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-35 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 11.2 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 15 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
SU204M-Z40 Miniature Circuit Breaker Z-Char., 10kA, 40A, 4P UL489