SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A image 1
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A image 2
MD01 image 3
MD99 image 4
MD99 image 5
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A image 6
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A image 7
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A thumbnail 1
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
MD99 thumbnail 5
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A thumbnail 6
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A thumbnail 7
MCB SU200M 1P K25 10kA UL489
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779932998
MPN: 2CDS271337R0518
Pakuotė: 1
Dėžė: 77
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Nustatyta įtampa 277 V
Išleidimo charakteristika Z
Modulinių tarpų skaičius plotyje 1
Polių skaičius (bendras) 1
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 11.2 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779932998
Pakavimo lygis 2 4016779938433, 4016779932998
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 3
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 1
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-35 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 15 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker Z-Char., 10kA, 25A, 1P UL489