| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Strip 20x2.5mm Cu coil length approx. 100m |
| Prekės ženklas | Dehn |
| Kategorijos |
Lightning Protection Components
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7409 1100 00 |
| ETIM | EC001468 |
| Plotis | 20 mm |
| Storumas | 2.5 mm |
| Medžiaga | Varinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4013364018891, 4013364018891 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Svoris | 45 kg/100 m |