| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Strap To Go | Battery light | White/Black |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 2140 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Korpuso spalva | Kita |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Aukštis / gylis | 150 mm |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 2.5 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 300 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581452480 |
| Pakavimo lygis 2 | 5701581452398 |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |