| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Busbar Trunking Straight Length KNA40ED4306 40A |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Busbar Systems and Accessories
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Nominali įtampa, kai AC 50 Hz | 500 V |
| Nominali srovė, kai AC 50 Hz | 40 A |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480003165 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606480003162 |
| Pakavimo lygis 3 | 3606480003165 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 27.5 mm |
| Modelis | Vienas |
| Aukštis | 92 mm |
| Lankstus | No |
| RAL numeris | 9001 |
| Laidininkų skaičius (be įžeminimo) | 4 |
| Polių skaičius | 4 |
| Ilgis | 3000 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Išeities prietaisų skaičius | 6 |
Part of the Canalis KNA system. It consists of a 3m 40A Distribution element equipped with 6 outlets. All run components are delivered with a jointing unit.