| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | XELP-165920519. LV switchgear |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| Plotis | 12 mm |
| Aukštis | 9 mm |
| Gylis | 12 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4015081698691 |