| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | XELP-165920518. LV switchgear |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| Plotis | 11 mm |
| Aukštis | 6 mm |
| Gylis | 11 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4015081698745 |