| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Stootdop EPEDF Pvc voor ladder |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
DIN bėgelio galinis dangtelis
|
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000475 |
| Plotis | 50 mm |
| Modelis | Antgalis |
| Gylis | 0 mm |
| Tinka | U formos profilis |
| Ilgis | 28 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Spalva | Geltonas |