| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | RISE PART FLAT 100 H=60 D=1.0 Zplus |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002400 |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvaninis/ sluoksniuotas ir dengtas elektrolitiniu cinku |
| Medžiaga | Plienas |
| Vidinis spindulys | 0 mm |
| Kabelinio padėklo plotis | 60 mm |
| Kabelinio padėklo aukštis | 100 mm |
| Krypties pakeitimas | Vertikaliai kylantis |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480783708 |
| Modelis | Be sujungimo |
| RAL numeris | 0 |
| Medžiagos storis | 0 mm |
| Su gaubtu | No |