| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | STIJGST. GSL. 60X330 R9010/60 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002400 |
| Paviršiaus apdorojimas | Ištisinis galvanizmas |
| Medžiaga | Plienas |
| Vidinis spindulys | 180 mm |
| Kabelinio padėklo plotis | 330 mm |
| Kabelinio padėklo aukštis | 60 mm |
| Krypties pakeitimas | Vertikaliai kylantis |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186111877 |
| Modelis | Be sujungimo |
| RAL numeris | 9010 |
| Medžiagos storis | 1 mm |
| Konstrukcijos tipas | Standus lenkiant |
| Šoninės sienos perforavimas | No |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Montavimo perforacija apačioje | No |
| NATO montavimo skylės | No |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | No |
| Plačios aprėpties modelis | No |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Su gaubtu | No |
| Lenkimo modelis | Segmentinė alkūnė |