| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Stickervel Hafonorm Consumer Unit |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Diametras | 0 mm |
| Ilgis | 0 mm |
| Magnetinis | No |
| Permatomas | No |
| Fluorescencinis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8712507452290 |