| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Stepped grommet IP 65, for cable di. 30-72 mm (KST 82) |
| Prekės ženklas | HENSEL |
| Kategorijos |
Kabelio įvado sandarikliai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC000451 |
| Modelis | Uždarytas |
| Sandarinimo diapazonas | 30-72 mm |
| Nominalus diametras | 83 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4012591117599, 4012591117599 |
| Be halogeno | Yes |
| Medžiaga | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |