| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Reservekap t.b.v. P1 |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9110 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 0 mm |
| Spinduliuotės kampas | 0 ° |
| Priedo tipas | Gaubtas |
| Diametras | 0 mm |
| Ilgis | 0 mm |
| Aukštis / gylis | 89 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Gaubto rūšis | Opalas |
| Šviesos išvestis | Direct |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas |
| Perforuotasis tinklelis | No |
| Perforuotasis reflektorius | No |
| Tinklelio / reflektoriaus konstrukcija | Nėra |
| Šviesos skirstytuvas | Nėra |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841008468 |