| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Presence Detector Hpd3 Ip Up |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Kategorijos |
Judesio ir buvimo jutikliai
|
| Suderintos sistemos kodas | 9029 1000 00 |
| ETIM | EC000133 |
| Montavimo metodas | Kita |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 52 mm |
| Gylis | 52 mm |
| Jungties tipas | Kita |
| Maks. priekinis perdavimo diapazonas | 0 m |
| Maks. šoninis perdavimo diapazonas | 0 m |
| Maks. perjungimo galia | 0 W |
| Skenavimo kampas | 0 ° |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Min. įjungimo laikas | 0 s |
| Maks. darbinis ciklas | 0 min |
| Reguliuojamos atsakomosios vertės apšvietimas | Yes |
| Didžiausias pasiridymo diapazonas | 0 m² |
| Maks. perjungimo maitinimo šviesos diodas | 0 W |
| Jutiklio tipas | Kamera |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841067304 |
| Be halogeno | Yes |
| Įjungimo delsa | 0 s |
| Išjungimo delsa | 0 s |
| Suprojektuotas gylis | 0 mm |
| Diametras | 125 mm |
| Suprojektuotas plotas | 0 mm |
| Suprojektuotas diametras | 0 mm |
| Laiptinės stebėjimas | No |
| Tarpsisteminis jungiklis | No |
| Tinka belaidžiam perdavimui | Yes |
| Temperatūros diapazonas | 0-40 °C |
| Maks. startinė srovė | 0 A |
| Reguliuojamas atsakomosios vertės jautrumas | Yes |
| Užtamsinimo funkcija su užtamsinimo pagrindiniu elementu | No |
| Šviestuvo reakcijos vertė | 2-2000 lx |
| Diametro ant grindų nustatymo diapazonas | 20 m |
| Nuotolinė operacija | Yes |
| RAL numeris (gretimas) | 0 |
| Kontrolinė srovė | 0 mA |
| Mokymo funkcija, skirta šviesumo vertės reakcijai | Yes |
| Suprojektuotas ilgis | 0 mm |
| Permatomas | No |
| Horizontalus nustatymo kampas nuo / iki | 110 ° |
| Tinka montavimui prie sienos | No |
| Perjungimo sričių skaičius | 0 |
| Mažiausioji paleidimo srovė | 0 A |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 19 mm |
| Tinka montuoti prie lubų | Yes |
| Antibakterinis apdorojimas | No |