| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Orientation light MLED 1A for RS PRO module |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| ETIM | EC000996 |
| Plotis | 87 mm |
| Aukštis | 43 mm |
| Diametras | 0 mm |
| Ilgis | 78 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Spalvos temperatūra | 0 K |
| Lempos galia | 1.2 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841732912 |
| Spalva | Baltas |
| Forma | Kvadratinis |
| Lankstus | No |
| Jungties tipas | Kita |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Energijos taupymo klasė | A |
| Šviesos stipris | 0 cd |
| Tinka šviesoforui | No |
| Tinka kintamiems kelio ženklams | No |
| Tinka geležinkelių eismui | No |
| Tinka matricų informacinėms lentoms | No |
| LED skaičius | 25 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 0 h |
| Tinka bendrajam apšvietimui | No |
| Tinka pastoviai srovei | No |
| Tinka pastoviai įtampai | No |
| Reikalinga išorinė pavara | No |
| Specifinis šviesos efektyvumas | 0-1.2 lm/W |