| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Metaalkoffer HG 5000/4000 E |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 4202 1990 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 455 mm |
| Aukštis | 135 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Medžiaga | Oda/ metalas |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841090104 |
| Diametras | 0 mm |
| Pakabinamos spynos veržiklis | No |
| Suvyniojamas | No |
| Su pečių juosta | No |
| Signalinė raudona spalva | No |
| Su užraktu | No |
| Bendras skyrių skaičius | 0 |
| Su teleskopine rankena | No |