| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Lijmpistool GluePRO 300 in koffer |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001382 |
| Pašildymo laikas | 3 min |
| Nominalus energijos sunaudojimas | 90 W |
| Maks. lazdos ilgis | 300 mm |
| Maks. lazdos diametras | 11.7 mm |
| Maks. klijų pajėgumas | 25 g/min |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841052683 |
| Plotis | 83 mm |
| Aukštis | 212 mm |
| Įtampa | 230 V |
| Dažnio diapazonas | 50-60 Hz |
| Ilgis | 283 mm |
| Mašinos svoris | 0.58 kg |