| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Lijmpistool Gluematic 3002 in Koffer |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC001382 |
| Pašildymo laikas | 7 min |
| Nominalus energijos sunaudojimas | 45 W |
| Maks. lazdos ilgis | 250 mm |
| Maks. lazdos diametras | 11 mm |
| Maks. klijų pajėgumas | 16 g/min |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841333393 |
| Plotis | 30 mm |
| Aukštis | 160 mm |
| Įtampa | 240 V |
| Dažnio diapazonas | 50-60 Hz |
| Ilgis | 185 mm |
| Mašinos svoris | 0.32 kg |