| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel lijmpatronen 300mm Ultra Power O11mm 300 g |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC000623 |
| Spalva | Bespalvis |
| Diametras | 11 mm |
| Ilgis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841052638 |
| Svoris | 300 g |
| Permatomas | Yes |