| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Lijmpatronen 250mm Ultra Power (per15KG) |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 3506 9190 00 |
| ETIM | EC000623 |
| Spalva | Bespalvis |
| Diametras | 11 mm |
| Ilgis | 0 mm |
| Medžiaga | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841047207 |
| Svoris | 15000 g |
| Permatomas | Yes |