| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Licht Sensor Dual LiveLink |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000189 |
| Nominali įtampa | 16 V |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Diametras | 0 mm |
| Maks. perjungimo srovė (varžinė apkrova) | 0 A |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -20-50 °C |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP54 |
| Maks. perjungimo maitinimo šviesos diodas | 0 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841009762 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Baltas |
| Be halogeno | Yes |
| Kontaktai | Kita |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Įjungimo delsa | 0 s |
| Išjungimo delsa | 0 s |
| Sukamas | No |
| Medžiagos kokybė | Termoplastikas |
| Maks. perjungimo galia | 0 W |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Išjungiamas šviesumas | 2-1000 lx |
| C apkrova | No |
| Įjungiamasis šviesumas | 2-1000 lx |
| RAL numeris (gretimas) | 9003 |
| Daviklio tipas | Sumontuotas šviesos jutiklis |
| Permatomas | No |
| HVAC perjungimo geba | No |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 0 mm |