| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel HL Actieset HL1620 KF, incl. mondstuk 50mm |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Su temperatūros kontrole | Yes |
| Nominalus energijos sunaudojimas | 160 W |
| Oro tūris | 0 l/min |
| Oro srauto valdymas | Padėtys |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841013622 |
| Plotis | 86 mm |
| Aukštis | 200 mm |
| Ilgis | 252 mm |
| Temperatūros diapazonas | 300-500 °C |
| Mašinos svoris | 0.67 kg |
| Su temperatūros rodmeniu | Yes |