| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel HG2320E ESD Heteluchtpistool |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Su temperatūros kontrole | Yes |
| Nominalus energijos sunaudojimas | 0 W |
| Oro tūris | 500 l/min |
| Oro srauto valdymas | Padėtys |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 220-240 V |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841020811 |
| Plotis | 87 mm |
| Aukštis | 200 mm |
| Ilgis | 253 mm |
| Temperatūros diapazonas | 80-650 °C |
| Mašinos svoris | 1.044 kg |
| Su temperatūros rodmeniu | Yes |