| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Heteluchtpistool HG 5000 E in koffer |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8467 2985 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Su temperatūros kontrole | Yes |
| Nominalus energijos sunaudojimas | 3400 W |
| Oro tūris | 800 l/min |
| Oro srauto valdymas | Ištisai skiriasi |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 230 V |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841350154 |
| Plotis | 122 mm |
| Aukštis | 67 mm |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Ilgis | 350 mm |
| Mašinos svoris | 1.456 kg |
| Su temperatūros rodmeniu | Yes |