| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Heteluchtpistool HG 2520 E in koffer |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8419 8998 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Su temperatūros kontrole | Yes |
| Nominalus energijos sunaudojimas | 2300 W |
| Oro tūris | 500 l/min |
| Oro srauto valdymas | Ištisai skiriasi |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 220 V |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841351601 |
| Plotis | 96 mm |
| Aukštis | 207 mm |
| Dažnio diapazonas | 50-60 Hz |
| Ilgis | 286 mm |
| Mašinos svoris | 1.283 kg |
| Su temperatūros rodmeniu | Yes |