| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Heteluchtpistool BHG 360 Li-Ion |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8467 2985 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Su temperatūros kontrole | No |
| Nominalus energijos sunaudojimas | 300 W |
| Oro tūris | 100 l/min |
| Oro srauto valdymas | Padėtys |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 36 V |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841351052 |
| Plotis | 65 mm |
| Aukštis | 265 mm |
| Ilgis | 240 mm |
| Mašinos svoris | 2.79 kg |
| Su temperatūros rodmeniu | No |