| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Compact Heteluchtpistool HL Stick |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8467 2985 00 |
| ETIM | EC001383 |
| Su temperatūros kontrole | No |
| Nominalus energijos sunaudojimas | 350 W |
| Oro tūris | 100 l/min |
| Oro srauto valdymas | Padėtys |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 220 V |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841004019 |
| Plotis | 78 mm |
| Aukštis | 76 mm |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Ilgis | 235 mm |
| Mašinos svoris | 0.594 kg |
| Su temperatūros rodmeniu | No |