| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Bewegingsmelder IS 345MX Highbay Multipack |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC001582 |
| Kanalų skaičius | 0 |
| Perjungimo galia | 0 W |
| Maks. priekinis perdavimo diapazonas | 0 m |
| Maks. šoninis perdavimo diapazonas | 0 m |
| Skaitmeninių įvesčių skaičius | 0 |
| Diametro ant grindų nustatymo diapazonas | 0 m |
| RAL numeris (gretimas) | 0 |
| Min. įjungimo laikas | 0 s |
| Maks. darbinis ciklas | 0 min |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841055318 |