| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Accu-lijmpistool Neo 2 |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC001382 |
| Pašildymo laikas | 0.25 min |
| Nominalus energijos sunaudojimas | 30 W |
| Maks. lazdos ilgis | 150 mm |
| Maks. lazdos diametras | 7 mm |
| Maks. klijų pajėgumas | 3 g/min |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841334208 |
| Plotis | 47 mm |
| Aukštis | 158 mm |
| Įtampa | 3.6 V |
| Ilgis | 157 mm |
| Mašinos svoris | 0.273 kg |