| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Accu-lijmpistool Neo 1 |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC001382 |
| Pašildymo laikas | 0.25 min |
| Nominalus energijos sunaudojimas | 0 W |
| Maks. lazdos ilgis | 150 mm |
| Maks. lazdos diametras | 7 mm |
| Maks. klijų pajėgumas | 3 g/min |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841334109 |
| Plotis | 40 mm |
| Aukštis | 65 mm |
| Įtampa | 3.6 V |
| Dažnio diapazonas | 50-60 Hz |
| Ilgis | 179 mm |
| Mašinos svoris | 0.212 kg |