| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Aanwezigheidsmelder LiveLink Corridor Set |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Šviesos valdymo sistemos rinkinys |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841052836 |
| Plotis | 120 mm |
| Aukštis | 120 mm |
| Gylis | 120 mm |
| Diametras | 0 mm |