| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Steinel Aanwezigheidsmelder IR Quattro DALI 2 MP48 |
| Prekės ženklas | STEINEL |
| ETIM | EC001582 |
| Spalva | Baltas |
| Kanalų skaičius | 0 |
| Perjungimo galia | 0 W |
| Maks. priekinis perdavimo diapazonas | 0 m |
| Maks. šoninis perdavimo diapazonas | 0 m |
| Skaitmeninių įvesčių skaičius | 0 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Diametro ant grindų nustatymo diapazonas | 0 m |
| RAL numeris (gretimas) | 0 |
| Min. įjungimo laikas | 0 s |
| Maks. darbinis ciklas | 0 min |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4007841008239 |