| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | STD Series temperature sensor, STD100-200, duct, 200 mm, TAC Vista and TAC Xenta compatible |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Electrical Test Equipment
Temperatūros zondas |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Modelis | Griebtuvas |
| Matavimo diapazonas | -25-100 °C |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Jungiamojo kabelio ilgis | 0 m |
| Zondo ilgis | 200 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 7332552011870 |