| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Stay Long | Table lamp | Grey |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Korpuso spalva | Pilkas |
| Aukštis / gylis | 531 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Didžiausioji sistemos galia | 60 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5704924000973 |
| Pakavimo lygis 2 | 5708839000974 |
| Lempos laikiklis | E27 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |